Nominacja na stronę roku w Webstarfestival – GŁOSOWANIE

Mamy przyjemność poinformować państwa, że strona www.dawca.pl została doceniona przez Członków Akademii Webstarfestival i otrzymała nominację na stronę roku w kategorii Strona społeczna. Jest to dla nas  i firmy Janmedia duże wyróżnienie. Aktualnie rozpoczęło się głosowanie internautów do którego zapraszamy! Aby oddać na nas głos trzeba: Wysłać SMS pod numer 7238 o treści WSF.W2103 (Koszt jednego sms to 2,44zł z VAT).

W dniu 2 grudnia 2010 o godz. 10.00 pod numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, które odpowie poprawnie na pytanie i jej czas odpowiedzi od momentu wysłania pytania do momentu rejestracji odpowiedzi będzie najkrótszy – wygrywa. Każdy sms wychodzący od integratora z pytaniem ma przypisany czas w jakim został wysłany (każdemu numerowi włączany jest osobny stoper).
W praktyce to oznacza, że teoretycznie osoba, która otrzymała pytanie jako ostatnia może wygrać jeśli najszybciej odpowie na pytanie.

Sprawdź regulamin głosowania internautów i konkursu z nagrodami, zapoznaj się z zasadami i oddaj swój głos! (http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci)