FACEBOOK – konkurs – książka #DrugieBicieSerca / lipiec 2017

Konkurs dla naszych klubowiczów ? do wygrania książka „Drugie bicie serca” autorstwa Tamsyn Murray. Ale, by ją otrzymać, trzeba się postarać. Zapraszamy do zabawy! ;)

Regulamin i zasady:

 1. Organizatorem konkursu jest kampania społeczna „Dawca.pl – bądź świadomym dawcą narządów” której wydawcą jest Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych.
 2. Udział w konkursie może wziąć zarejestrowany członek Klubu Dawca.pl (osoba, która się zarejestrowała i opłaciła składkę członkowską poprzez stronę www.dawca.pl).
  • Jeśli wygrana osoba nie będzie członkiem Klubu to nagroda przechodzi na kolejna osobę.
  • W momencie zgłoszenia się do Klubu i opłacania składki może też stać się członkiem
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego dawanie cząstki siebie innym jest fajne?”. Pracą może być post, wideo, zdjęcie, grafika, obraz, wiersz, piosenka. Im kreatywniej tym lepiej. Przekonaj nas, że to Ty zasługujesz na nagrodę!
 4. Prace należy umieścić na naszym profilu na Facebook’u ( https://www.facebook.com/dawcapl) z hasztagiem #DrugieBicieSerca w postaci postu lub w formie komentarzy pod live opowiadającym o konkursie (https://www.facebook.com/dawcapl/videos/10155607559024797/) do godziny 24.00 dnia 12 lipca 2017.
 5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 14 lipca 2017 w godzinach wieczornych na stronie dawca.pl oraz mediach społecznościowych.
 6. W Jury zasiada zespół Dawca.pl.
 7. Jury dokonuje wyboru 6 najlepszych prac na podstawie swojej opinii. Jury będzie również sprawdzało opinie i zaangażowanie wokół danej pracy w mediach społecznościowych w celu wyłonienia najlepszej szóstki (tzn. lajki, komentarze pod pracą autora).
 8. Decyzja jury jest ostateczna i nie można się od niej odwołać.
 9. Nagrody otrzyma 6 najlepszych autorów, którzy są zarejestrowani w Klubie Dawca.pl.
 10. Dawca.pl może wydłużyć czas nadsyłania prac, wtedy czas ogłoszenie wyników przesunie się o dodatkowy czas na przesyłanie prac.
 11. Dawca.pl uzyskuje prawo autorskie do wykorzystywania nadesłanych prac w swoich mediach społecznościowych.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się z organizatorem konkursu do dnia 15 lipca 2017 roku (do godziny 24.00) w celu podania mu danych teleadresowych potrzebnych do przesłania nagrody. Mailem do kontaktu w tej sprawie jest: konkurs@dawca.pl, a w tytule wiadomości napisać „Facebook – konkurs książka #DrugieBicieSerca”
 13. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje powyższe warunki.

PS: Powodzenia! ;)