INSTAGRAM ? konkurs płyta O.S.T.R. ? Życie po śmierci / maj 2016

Konkurs dla naszych klubowiczów ? do wygrania płyta „O.S.T.R. – Życie po śmierci” oraz błękitna bluza Dawca.pl. Ale, by je otrzymać, trzeba się postarać. Zapraszamy do zabawy! ;)

Regulamin i zasady:

 1. Organizatorem konkursu jest Kampania Dawca.pl wydawana przez Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych.
 2. Udział w konkursie może wziąć zarejestrowany członek Klubu Dawca.pl (osoba, która się zarejestrowała i opłaciła składkę członkowską poprzez stronę www.dawca.pl).
  • W momencie zgłoszenia może też stać się członkiem.
  • Jeśli wygrana osoba nie będzie członkiem Klubu to nagroda przechodzi na kolejna osobę.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego dawanie cząstki siebie innym jest fajne?”. Im kreatywniej tym lepiej. Przekonaj nas, że to Ty zasługujesz na nagrodę (płytę i bluzę)!
 4. Prace należy umieścić na portalu INSTAGRAM z hasztagiem #DajmyInnymZycie w postaci zdjęcia/wideo + opisu do godziny 24.00 dnia 10 maja 2016.
 5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12 maja 2016 w godzinach wieczornych na stronie dawca.pl oraz mediach społecznościowych.
 6. W Jury zasiada zespół Dawca.pl.
 7. Jury dokonuje wyboru trzech najlepszych prac na podstawie swojej opinii. Jury będzie również sprawdzało opinie i zaangażowanie wokół danej pracy w mediach społecznościowych w celu wyłonienia najlepszej trójki.
 8. Decyzja jury jest ostateczna i nie można się od niej odwołać.
 9. Nagrody otrzyma 3 najlepszych autorów, którzy są zarejestrowani w Klubie Dawca.pl.
  • za otrzymanie 1 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
  • za otrzymanie 2 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
  • za otrzymanie 3 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
 10. Dawca.pl może wydłużyć czas nadsyłania prac, wtedy czas ogłoszenie wyników przesunie się o dodatkowy czas na przesyłanie prac.
 11. Dawca.pl uzyskuje prawo autorskie do wykorzystywania nadesłanych prac w swoich mediach społecznościowych.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się z organizatorem konkursu do dnia 15 maja 2016 roku (do godziny 24.00) w celu podania mu danych teleadresowych potrzebnych do przesłania nagrody. Mailem do kontaktu w tej sprawie jest: konkurs@dawca.pl
 13. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje powyższe warunki.

PS: Powodzenia! ;)