TWITTER ? konkurs płyta O.S.T.R. ? Życie po śmierci / maj 2016

Konkurs dla naszych klubowiczów ? do wygrania płyta „O.S.T.R. – Życie po śmierci” oraz błękitna bluza Dawca.pl. Ale, by je otrzymać, trzeba się postarać. Zapraszamy do zabawy! ;)

Regulamin i zasady:

 1. Organizatorem konkursu jest Kampania Dawca.pl wydawana przez Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych.
 2. Udział w konkursie może wziąć zarejestrowany członek Klubu Dawca.pl (osoba, która się zarejestrowała i opłaciła składkę członkowską poprzez stronę www.dawca.pl).
  • W momencie zgłoszenia może też stać się członkiem.
  • Jeśli wygrana osoba nie będzie członkiem Klubu to nagroda przechodzi na kolejna osobę.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego dawanie cząstki siebie innym jest fajne?”. Pracą może być tekst, wideo, zdjęcie, grafika, obraz, wiersz, piosenka. Im kreatywniej tym lepiej. Przekonaj nas, że to Ty zasługujesz na nagrodę (płytę i bluzę)!
 4. Prace należy umieścić na portalu TWITTER z hasztagiem #DajmyInnymZycie w postaci tweeta do godziny 24.00 dnia 10 maja 2016.
 5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12 maja 2016 w godzinach wieczornych na stronie dawca.pl oraz mediach społecznościowych.
 6. W Jury zasiada zespół Dawca.pl.
 7. Jury dokonuje wyboru trzech najlepszych prac na podstawie swojej opinii. Jury będzie również sprawdzało opinie i zaangażowanie wokół danej pracy w mediach społecznościowych w celu wyłonienia najlepszej trójki.
 8. Decyzja jury jest ostateczna i nie można się od niej odwołać.
 9. Nagrody otrzyma 3 najlepszych autorów, którzy są zarejestrowani w Klubie Dawca.pl.
  • za otrzymanie 1 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
  • za otrzymanie 2 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
  • za otrzymanie 3 miejsca przewidziane są nagrody ? płyta Życie po śmierci – O.S.T.R., bluza Dawca.pl,  gadżety kampanii Dawca.pl
 10. Dawca.pl może wydłużyć czas nadsyłania prac, wtedy czas ogłoszenie wyników przesunie się o dodatkowy czas na przesyłanie prac.
 11. Dawca.pl uzyskuje prawo autorskie do wykorzystywania nadesłanych prac w swoich mediach społecznościowych.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się z organizatorem konkursu do dnia 15 maja 2016 roku (do godziny 24.00) w celu podania mu danych teleadresowych potrzebnych do przesłania nagrody. Mailem do kontaktu w tej sprawie jest: konkurs@dawca.pl
 13. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje powyższe warunki.

PS: Powodzenia! ;)