Annie żyła tylko 15 godzin. Przed śmiercią zrobiła coś niezwykłego

Choć ich córka nie miała szans, rodzice wspominają ten dzień jako najpiękniejszy w swoim życiu. Annie Ahern żyła tylko 14 godzin i 58 minut. Przed śmiercią zdążyła uczynić coś niezwykłego.

annieahern3-400x0W 19 tygodniu ciąży rodzice dziewczynki usłyszeli straszną diagnozę. Ich dziecko jest bezmózgowcem. Dzieci z taką wadą rzadko kiedy żyją dłużej niż kilka godzin. Rodzice postanowili dać szansę swojej córce.

Annie urodziła się 26 czerwca 2013 roku. Swoje krótkie życie spędziła w otoczeniu najbliższych. Rodzice zamówili na ten czas fotografa, który zrobił piękne zdjęcia całej rodzinie.

?Zawsze będę wspominać na ten czas z wielką radością, ponieważ był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu” ? powiedziała Fox 25 mama dziewczynki. ?I jest to niesamowite tym bardziej, że mówię o dniu, w którym przecież straciłam swoje dziecko?.

Choć Annie żyła jedynie 15 godzin, została pierwszym w Oklahomie noworodkiem, od którego pobrano narządy do transplantacji. Dzięki niej żyją inne dzieci. Dzięki Annie i jej rodzicom inni rodzice wiedzą już, jakie są procedury związane z dawstwem narządów od śmiertelnie chorych noworodków.

Źródło i fot. lifenews.com /fronda