#OddajSerce na Dworcu Centralnym w Warszawie

W niedzielę 25 stycznia, w przeddzień Ogólnopolskiego Dnia Transplantacji, kampania Dawca.pl rozpocznie 3tygodniową akcję promującą ideę dawstwa narządów.

Dawcapl_oddajserce1?W godzinach 10.00-18.00 na Dworcu Centralnym w Warszawie będziemy zachęcać do zrobienia sobie zdjęć w fotobudce z narządami (serce, płuca, nerka, wątroba), umieszczeniu ich oznaczonych hashtagiem #oddajserce w mediach społecznościowych? ? zachęca Paweł Klikowicz, rzecznik Dawca.pl.

?Poprzez nietypową kampanię chcemy zachęcić użytkowników aplikacji Twitter oraz Instagram do przekazania wirtualnego serca jednocześnie zwracając uwagę na problematykę dawstwa narządów?. ? podkreśla koordynator Dawca.pl

Zrobienie zdjęcia w odpowiedniej pozie – z wyciągniętą ręką, i opublikowanie w aplikacji Instagram, wskazuje na przekazanie serca drugiej osobie. Dodatkowo aplikacją internetowa na www.dawca.pl/oddajserce będzie automatycznie zaciągała zdjęcia opatrzone hasztagiem #oddajserce w celu stworzenie wirtualnego serca, w którym będzie można odnaleźć swoje zdjęcia i udostępniać w wybranych kanałach Social Media.

W ramach akcji odbędą się wydarzenia:
? na Dworcu Centralnym w Warszawie (25 stycznia)
? na Dworcu Głównym w Krakowie (7 lutego)
? na Dworcu Głównym we Wrocławiu (14 lutego)

 Jak się dołączyć do akcji? Oto instrukcja!