Konkurs Dawca.pl – koszulki i pluszaki do wygrania! :)

Konkurs dla naszych klubowiczów ? koszulki, pluszak z Pluszektorium oraz inne gadżety do wygrania. Ale, by je otrzymać, trzeba się postarać. Zapraszamy do zabawy! ;)

Zasady:

Aby wziąc udział w konkursie należy przygotować „COŚ” kreatywnego (wideo, zdjecie, grafika, obraz, wiersz, piosenka) której hasłem przewodnim jest „Bądź świadomym dawcą”.

Prace należy umieścić umieszcić na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/dawcapl)z hasztagiem #konkursdawca w postaci postu do godziny 24.00 dnia 19 listopada 2014.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 21 listopada 2014 w godzinach wieczornychna facebooku. W Jury zasiada zespół Dawca.pl.

Jury dokonuje wyboru pięciu najlepszych prac na podstawie swojej opinii. Jednak pod uwagę będą brane komentarze, liczba klikniętych ?Lubię to? postu autora. Decyzja jury jest ostateczna i nie można się od niej odwołać. Jury ma prawo przyznać dodatkowo wyróżnienia.

Udział w konkursie może wziąć zarejestrowany członek Klubu Dawca.pl (osoba, która się zarejestrowała i opłaciła składkę członkowską poprzez stronę www.dawca.pl).
Nagrody otrzyma 5 najlepszych autorów, którzy są zarejestrowani w Klubie Dawca.pl.

za otrzymanie 1 miejsca przewidziane są nagrody ? koszulka Dawca.pl, pluszak od Pluszektorium, gadżety kampanii Dawca.pl
za otrzymanie 2 miejsca przewidziane są nagrody ? koszulka Dawca.pl, gadzety kampanii Dawca.pl
za otrzymanie 3 miejsca przewidziane są nagrody ? koszulka Dawca.pl, gadżety kampanii Dawca.pl
za otrzymanie 4 miejsca przewidziane są nagrody ? koszulka Dawca.pl, gadżety kampanii Dawca.pl
za otrzymanie 5 miejsca przewidziane są nagrody ? koszulka Dawca.pl, gadżety kampanii Dawca.pl

Dawca.pl nadesłane prace ma prawo edytować zdjęcia oraz publikować je na innych portalach społecznościowych (Facebook, Google+, Instagram, Pinterest, Twitter).

Zwycięzca ma obowiązek przysłania e-maila na adres konkurs@dawca.pl do dnia 23 listopada 2014 (do godziny 23.59) z podaniem linku do swojego profilu na Facebooku oraz przesłaniem danych adresowych oraz kontaktowych celem otrzymania nagrody.

Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje powyższe warunki.