Casting do kampanii promocyjnej Dawca.pl!

Jesteś członkiem Klubu Dawca.pl ?? Chcesz zostać ?twarzą? jednej z naszych kreacji? Weź udział w castingu do sesji fotograficznej!

na strone

Co trzeba zrobić?

 1. Przeczytać  regulamin castingu (zamieszczony poniżej)
 2. Przesłać 2 swoje zdjęcia (jedno profilowe, drugie w plenerze) na adres casting@dawca.pl do dnia 4 kwietnia 2014 (piątek).

Następnie zespół Dawca.pl wybierze 10 kobiet oraz 10 mężczyzn, a następnie to użytkownicy Facebook?a  będą głosować na te osoby. Casting wygrywają osoby (kobieta i mężczyzna) z największą ilością ?lajków?! ;)

Regulamin castingu:

 1. Casting jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych (al. Zwycięstwa 42a, 80-210 Gdańsk) wydawcę kampanii społecznej ?Dawca.pl ? Bądź świadomym dawcą narządów?.
 2. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się casting Dawca.pl.
 3. Wysyłając zgłoszenie do udziału w castingu zgłaszający akceptuje ten regulamin.
 4. Uczestnikiem Castingu może członek klubu Dawca.pl, który ukończył 18 lat.
 5. Casting składa się z 2 etapów
  1. Pierwszy to zgłaszanie uczestnictwa. Trwa on od 26.03.2014 do 04.04.2014 roku (do godziny 23.59).
  2. Drugi etap to głosowanie przez internautów, który odbędzie na portalu Facebook w okresie 7 ? 9 kwietnia 2014. Głosować będzie można do 9 kwietnia do godziny 23.59.
 6. Uczestnik castingu musi wysłać 2 zdjęcia (jedno profilowe, drugie z pleneru) na adres casting@dawca.pl. Wykonane zdjęcia nie mogą naruszać ogólno przyjętych norm społecznych. Na zdjęciach nie może być okularów przeciwsłonecznych oraz nakrycia głowy.
 7. Uczestnik castingu w przesłanym zgłoszeniu zobowiązany jest do:
  1. Dołączenia 2 zdjęć
  2. Danych adresowych i kontaktowych (e-mail, telefon) oraz podania numeru karty Dawca.pl
  3. Dołączenia oświadczenia
   • ?Oświadczam, że posiadam wszelkie prawa do zdjęć oraz zgadzam się na wykorzystanie ich przez Dawca.pl ? Bądź świadomym dawcą narządów.?
   • ?Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Castingiem jak również na opublikowanie mojego imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych związanych z Castingiem, a w szczególności na stronach internetowych Organizatora, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych Organizatora.?
 8. Uczestnik castingu zrzeka się jakiegokolwiek wynagrodzenia za korzystanie ze zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem, w tym w szczególności wynagrodzenia za rozpowszechnianie zdjęć na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.
 9. Dawca.pl nadesłane prace ma prawo edytować zdjęcia oraz  publikować je na innych portalach społecznościowych (Facebook, Google+, Instagram, Pinterest, Twitter).
 10. W jury castingu zasiada zespół Dawca.pl, które wybierze 10 osób płci męskiej i żeńskiej. Następnie odbędzie się głosowanie przez portal Facebook (zdjęcia zostaną umieszczone w galerii na fanpage kampanii).
 11. Casting wygrają osoby (kobieta i mężczyzna) z największą ilością kliknięć „Lubie to”, które uzyskają podczas głosowania na fanpage.
 12. Osoby, które wygrają casting wezmą udział w sesji fotograficznej w Warszawie. W przypadku braku możliwości uczestnictwa (ze względu na termin sesji fotograficznej) przywilej wzięcia udziału przypadnie kolejnej osobie z największą ilością głosów spośród 10 wybranych uczestników.
 13. Organizator kampanii Dawca.pl osobom, osobom które wygrają udział w sesji zdjęciowej zapewnia nocleg oraz transport (PKP) do Warszawy.