Konkurs FOTO Miesiąca – wygraj koszulkę Dawca.pl!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest koszulka Dawca.pl!

konkurs

—-

REGULAMIN:

 1. Konkurs jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych (al. Zwycięstwa 42a, 80-210 Gdańsk) wydawca Kampanii społecznej ?Dawca.pl ? Bądź świadomym dawcą narządów?.
 2. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs FOTO Miesiąca.
 3. Zasady konkursu są bardzo proste – zrób zdjęcie, na którym znajdzie się jeden z gadżetów Dawca.pl (opaska, przypinka, kubek, koszulka itp) lub oświadczenie woli, które można zamówić/wyrobić na naszej stronie lub nawiązujące do promocji transplantacji. Najważniejsza jest kreatywność – oceniamy tylko Wasz pomysł, a nie sprzęt jakim zostało zrobione zdjęcie, czy tytuły zdobyte przez fotografa.
 4. Konkurs skierowany jest do amatorów i ma być dobrą zabawą z nutką rywalizacji.
 5. Zdjęcia jak najlepszej jakości prosimy publikować na naszym profilu Facebook z opisem zdjęcia oraz podpisem autora- imię i nazwisko
 6. Z nadesłanych fotografii będziemy wybierać najlepsze propozycje i co kilka dni publikować je na głównej tablicy naszego profilu Facebook, dodając do albumu konkursowego (np. Październik 2013).
 7. Kampania Dawca.pl nadesłane prace ma prawo publikować na innych portalach społecznościowych (Google+, Instagram, Pinterest, Twitter).
 8. Kampania Dawca.pl na potrzeby publikacji w portalu INSTAGRAM ma prawo do przerobienia zdjęcia.
 9. Nagroda główna, koszulka Dawca.pl, oraz gadżety kampanii (kubek, przypinka, opaska, naklejka)., będzie przyznawana za najlepsze zdjęcia danego miesiąca, ale niekiedy będziemy wyłaniali fotografię wyróżnioną, której autor dostanie gadżety kampanii Dawca.pl (kubek, przypinka, opaska, naklejka).
 10. W jury zasiada zespół Dawca.pl, ale macie wpływ na ich wybór, bo biorą pod uwagę komentarze i liczbę klikniętych ?Lubię to? pod zdjęciami z albumów konkursowych. Mimo wszystko decyzja jury jest ostateczna i nie można się od niej odwołać.
 11. Zwycięzca/wyróżniony danego miesiąca ma obowiązek przysłania do nas maila na adres konkurs@dawca.pl z poniższymi zapiskami:
  • ?Oświadczam, że posiadam wszelkie prawa do zdjęć oraz zgadzam się na wykorzystanie ich przez Dawca.pl ? Bądź świadomym dawcą narządów.?
  • ?Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Konkursem jak również na opublikowanie mojego imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, a w szczególności na stronach internetowych Organizatora, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych Organizatora.?
  • W przypadku uwidocznienia na zdjęciu wizerunku osób trzecich: ?Oświadczam, że nie naruszam praw osób trzecich.?
  • Imię, nazwisko, adres, nr telefonu.
 12. Zasady końcowe: konkurs trwa od 25.10.2013 do odwołania, nagrody wysyłane są na koszt Dawca.pl. Biorąc udział w konkursie akceptujesz wszystkie powyższe warunki regulaminu.