Brazylijski przedsiębiorca zakopał w ogrodzie? Bentleya!

Czy ten nagłówek wydaje się wam absurdalny? Niestety, to rzeczywistość. Wydaje się, że niektórym naprawdę od nadmiaru kasy poprzewracało się w głowach?

Pewien brazylijski milioner postanowił wziąć przykład z? egipskich faraonów, którzy zakopywali swoje najcenniejsze przedmioty po to, żeby znalazły się razem z nimi w zaświatach.

Wygląda na to, że ten pomysłowy starszy pan planuje zasuwać po śmierci Bentleyem Continental, bo postanowił go zakopać u siebie w ogrodzie za domem. Ogłosił to światu na swoim profilu na Facebooku, czym wzbudził wielkie poruszenie. Hrabia Scarpa nie przejmował się jednak negatywnymi opiniami na temat swojego pomysłu i zamieszczał w internecie zdjęcia pokazujące wykopywanie ?grobu? dla samochodu wartego dobrze ponad milion złotych.

Jak się jednak okazało, cała sytuacja była częścią akcji promującej deklarowanie się na oddawanie organów po śmierci. Jak powiedział: ?Pochowałem swój samochód, a każdy twierdził, że to absurd. Ale absurdem jest zakopanie swoich organów, które mogą uratować jeszcze wiele istnień. Nic nie jest cenniejsze. Bądź dawcą!?

Przyznajemy, mocna akcja. Gratulujemy pomysłu!

Źródło: atakuj.com