Dawca.pl wspiera I Ogólnopolski Zlot KlubZafira.pl

W dniach 3-6 maja br. w Centrum Wypoczynku i Rekreacji ?Leśne Wrota? położonym w lesie nad jeziorem Klebarskim w odległości 10 km od Olsztyna odbędzie się I Ogólnopolski Zlot KlubZafira.pl. W majowym Ogólnopolskim Zlocie uczestniczyć będzie ponad 100 forumowiczów, którzy przybędą nie tylko z całej Polski, ale również Niemiec.

Wśród wielu atrakcji jakie zostały przygotowane przez organizatorów znalazły się m.in.: konkurs na najładniejsze auto zlotu w kategoriach: Naj ZA, Naj ZB, BEST TUNING ZA, BEST TUNING ZB,  Best of clean engine, test z wiedzy o Zafirze, przeciąganie auta na czas, pchanie samochodu na czas i na określonym dystansie, parkowanie tyłem z zawiązanymi oczami z pilotem, slalom pomiędzy pachołkami jadącym tyłem samochodem, rzut oponą lub tarczą dla mężczyzn i klockiem hamulcowym dla kobiet. W trakcie tych konkursów dla dzieci organizatorzy przewidzieli również wiele atrakcji, m.in. namaluj, narysuj Zafirę, zabawy na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, pląsy z gitarą. 

Zlot to doskonała okazja na osobiste spotkanie, poznanie forumowiczów, bardzo często już dobrych znajomych, często też przyjaciół z którymi spędziło się i często spędza długie godziny na rozmowach na forum czy organizowanych w całym kraju spotach. To doskonały czas i miejsce na zabawę, ale też doskonała okazja by zrobić coś dobrego dla innych.

Dlatego też organizatorzy I Ogólnopolskiego Zlotu KlubZafira.pl postanowili wykorzystać obecność tak wielkiej rzeszy członków klubu by przeprowadzić akcję wypełniania deklaracji dawcy organów. Dla pierwszych 20 chętnych organizatorzy Zlotu przygotowali małe niespodzianki. Honorowy patronat nad tą akcją objęła pani Klara Ufnalewska z General Motors Poland, która również ufundowała 20 nagród niespodzianek dla pierwszych dwudziestu chętnych.

Organizatorzy zlotu są przekonani, że wielu członków KlubZafira.pl weźmie udział w tej akcji i wypełni deklarację ?Dawcy organów?.