Rooney pokazał nowe włosy

„Cześć wszystkim, oto moja głowa. Potrwa kilka miesięcy, zanim urosną. Wciąż jest też trochę krwi, ale to normalne” – napisał na swoim profilu na Twitterze Wayne Rooney i zamieścił zdjęcie swoich nowych, przeszczepionych włosów.

O przeszczepie włosów Rooneya informowały w zeszłym tygodniu brytyjskie tabloidy. Sam piłkarz te doniesienia potwierdził w weekend. „Mam 25 lat. Nie mogę świecić łysiną” – napisał na Twitterze do 780 tys. osób, które śledzą jego wpisy.

– To była jego decyzja. Nie pytał mnie o zdanie. Zresztą będzie wyglądał wspaniale z nowymi włosami – powiedziała żona piłkarza Coleen.

W poniedziałek (6.06.2011) Roo poszedł o krok dalej i tuż przed wylotem na wakacje na Barbados pokazał światu nowego siebie. Oczywiście za pośrednictwem Twittera. Poprosił też internautów o radę, jakich maści i żeli używać, ponieważ jego głowa nadal jest nieco posiniaczona i spuchnięta.

Jak donoszą brytyjskie media, transplantacji włosów dokonano w Queen Anne Street Medical Centre w Manchesterze w ubiegły czwartek. Zabieg miał kosztować 30 tys. funtów, czyli tyle ile Rooney zarabia… dziennie.

Źródło: tvn24.pl / wikipedia
Źródło zdjęć: twitter / PAP

Wayne Rooney (ur. 24 października 1985 w Liverpoolu) ? angielski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Manchesterze United i reprezentacji Anglii.

Rooney karierę piłkarską rozpoczynał w Evertonie, do którego szkółki piłkarskiej przeszedł w wieku 10 lat. W roku 2002 zadebiutował w pierwszej drużynie tego klubu i stał się najmłodszym strzelcem gola w Premier League. Szybko stał się podstawowym zawodnikiem swojego klubu i spędził w nim dwa sezony. Przed sezonem 2004/2005 za kwotę 25,6 milionów funtów przeszedł do Manchesteru United. Z klubem tym trzy razy został mistrzem kraju, dwukrotnie zdobył Puchar Ligi oraz puchar Ligi Mistrzów.

W reprezentacji Anglii zadebiutował w roku 2003. Wraz z nią wystąpił na Euro 2004, gdzie był najmłodszym zdobywcą bramki oraz zagrał w Mistrzostwach Świata w 2006 roku.