Wielki konkurs na imię dla naszej małej pociechy!

14 maja 2010 to wielki dzień w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym ?Wybrzeża?, Gdańsk-Oliwa. Samica Agatka podprowadziła pod ogrodzenie swojego noworodka, żeby pokazać go całemu światu. Mały łoś to wielkie wydarzenie w gdańskim ogrodzie, ponieważ nigdy dotąd nie było tam młodego samca tego gatunku. Dorosłe łosie przyjechały z Finlandii i widać, że bardzo dobrze czują się w naszym kraju skoro założyły rodzinę.

Narodziny młodego łosia to ewenement na skalę kraju! Ale – nasz malec nie ma jeszcze imienia. W związku z tym mamy dla Was konkurs ? ?Wymyśl imię dla małego łosia?.  Warunki udziału:

  • Do 10.10.2010 prosimy o nadsyłanie swoich propozycji na adres norbertszram@dawca.pl ? każdy uczestnik może przysłać jednego e-mail?a (maksymalnie 3 propozycje imienia). Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz zawierać numeru kontaktowy.
  • Imię musi zaczynać się na literę ?A?, ponieważ mały łoś musi mieć imię zaczynające się od takiej samej litery jak imię jego matki.
  • Prosimy o nadsyłanie propozycji imion klasycznych, ponieważ nazwa ta zostanie na stałe przypisana do łosia i będzie figurować w ogólnoeuropejskim spisie.
  • Ze wszystkich propozycji, które zostaną nadesłane, wybierzemy 3 najlepsze. Następnie wspólnie z pracownikami Miejskiego Ogrodu Zoologicznego ?Wybrzeża?, Gdańsk Oliwa, zdecydujemy, które z nich jest najbardziej odpowiednie.
  • Wyniku konkursu zostaną opublikowane w aktualnościach na stronie www.dawca.pl do 14.11.2010.
  • Nagrody dla osoby, która przyśle najlepszą propozycję imienia dla naszego łosia: gadżety Dawca.pl (kubek, opaska, przypinka, koszulka) oraz plastikowa karta Klubu Dawca.pl ? oświadczenie woli. Przesyłka zostanie wysłana wciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników, na koszt organizatora konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!